fbpx

Kurumsal

Hakkımızda

reform patent kurumsal

Fikri ve Sınai Mülkiyet hakları alanında danışmanlık hizmeti vermek için yola çıkan Reform Patent Marka ve Fikri Haklar Danışman Organizasyon Limited Şirketi  marka tescili,  patent tescili, faydalı model tescili, endüstriyel tasarım tescili, telif hakları ve barkod konularında uzman kadromuzla danışmanlık hizmet vermekteyiz.

Merkezi Denizli’de bulunan firmamızın Aydın, Antalya, Muğla, Isparta ve Uşak illerinde Müvekkillerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla ayda bir ziyaret ederek marka,  patent, faydalı model, endüstriyel tasarım, telif hakları ve barkod  tescillerinde bilgi ve birikimlerimizi yüz yüze görüşerek siz değerli müvekkillerimize aktarmaktayız.

Misyonumuz

Reform Patent Marka ve Fikri Haklar Danışman Organizasyon Limited Şirketi olarak amacımız; siz değerli müşterilerimizi   marka,  patent, faydalı model, endüstriyel tasarım, telif hakları ve barkod tescillerinde rakiplerinize karşı daha güçlü birer işletme ve üreten üretici konumunda ön plana geçirip desteklemektir.

Türkiye genelinde marka,  patent, faydalı model, endüstriyel tasarım, telif hakları ve barkod tescillerinde doğru ve dürüst bilgi aktarımı yapıp bilgi kirliliğini ortadan kaldırmaktır.

Vizyonumuz

Reform Patent Marka ve Fikri Haklar Danışmanlık Organizasyon Limited Şirketi olarak Türkiye genelinde;

  • Marka tescili,
  • Patent tescili,
  • Faydalı model tescili,
  • Endüstriyel tasarım tescili,
  • Telif hakları ve barkod tescillerinde akla gelen tanınmış marka olmaktır.
WhatsApp chat
Call Now ButtonHemen Ara